IT Sistēmu analītiķis

Meklējam talantīgu un pieredzējušu kolēģi CatchSmart komandā!

Ko mēs sagaidām no Tevis:

  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja pastāvīgi caurskatīt un lasīt kodu
  • Spēja attēlot risinājumu Wireframe
  • Biznesa prasības pārveidot tehniskās prasībās
  • Talants precīzi definē uzdevumu, lai ir skaidri saprotams rezultāts
  • Analītiskā domāšana un racionālās pārliecināšanas prasmes
  • Zināšanas par programmatūras izstrādes dzīves ciklu
  • Vēlamas prasmes biznesa procesu modelēšanā un automatizēšanā, lietotājstāstu sagatavošanā
  • Vēlama augstākā izglītība datorzinībās ar specializāciju sistēmanalīzē
  • Vēlama pieredze IT projektu realizācija
  • Vēlama pieredze darbā ar Jira un citām Atlassian sistēmām;
  • Vēlamas SQL zināšanas
  • Vēlama pieredze vai zināšanas par kādu no programmēšanas valodām PHP, C# vai JAVA
  • Vispārēja izpratne par informācijas sistēmu arhitektūru
  • Spēja plānot savu darba laiku, atbilstoši projektu termiņiem un uzstādīto uzdevumu prioritātēm

Kādi būs Tavi pienākumi:

  • Piedalīties projektu realizācijas un klientu biznesa vajadzību izziņā
  • Veikt biznesa prasību priekšizpēti, specificēšanu un projektēšanu
  • Veikto izmaiņu dokumentēšana atbilstoši IT nozares labajai praksei
  • Plānot projektu (iekšējās un ar klientiem) nodevumu apskates
  • Informācijas sistēmu darbības analīze, uzlabojumu plānošana
  • Pēc nepieciešamības programmētāju un testētāju konsultēšana
  • Jaunu risinājumu un tehnoloģiju testēšana un ieviešana

Ko mēs piedāvājam:

  • Darbu ar nozīmīgiem valsts nozīmes projektiem un
  • Iespēju ieviest un realizēt sava idejas
  • Motivējošu un pastāvīgu atalgojumu (no 1800 bruto)
  • Elastīgu darba laika sākumu no 8:00 - 11:00
  • Draudzīgu, aktīvu un motivējošu komandu
  • Veselības apdrošināšanu
  • Izaugsmes iespējas